Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Система швидкісного рейкового транспорту Гонконгу (MTR) складається із 11 ліній, які охоплюють центральні та віддалені райони міста, Діснейленд і аеропорт. На картах вони розрізняються за кольором та назвою: East Rail Line (блакитна), South Island (салатова), Kwun Tong Line (зелена), Kwun Tong Line (червона), Island Line (синя), Tung Chung Line (помаранчева), Airport Express (бірюзова), Tseung Kwan O Line (фіолетова), West Rail Line (бузкова), Ma On Shan Line (коричнева), Disneyland Resort Line (рожева). Для обслуговування пасажирів працює 91 станція, які розміщені на 181, 7 км шляхів. Час роботи метро Гонконгу з 5:30 до 1:00.

Ціна

У гонконгському метрополітені діють три сітки тарифів: дорослий, студентський і пільговий (для дітей до 12 років і людей старше 65 років). Вартість проїзду залежить також від кількості зон, що перетинаються. Так, ціна одноразового квитка може варіюватися від 4,5 до 51 HKD (c урахуванням поїздки в аеропорт). Крім того, можна користуватися безконтактної Octopus-карткою, яка надає знижку вартості проїзду, або туристичним квитком, що дозволяє здійснювати необмежену кількість поїздок на громадському транспорті Гонконгу протягом дня.

Оплата

Квитки та картки можна придбати та поповнити в автоматах і в касах. Прохід на станцію метро здійснюється через турнікети.