Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Київський метрополітен має 3 діючі лінії, сумарна довжина яких складає 67,6 км. До послуг пасажирів 52 станції із трьома пересадковими вузлами, розташованими трикутником в історичному центрі Києва. Також на деяких станціях метро є можливість пересісти на міську електричку або швидкісний трамвай. Час роботи метро Києва з 5:45 ранку до 0:00.

Ціна

Вартість проїзду в Київському метрополітені становить 8 грн. та не залежить від кількості станцій, які Ви збираєтеся проїхати. Для заощаджування коштів існують такі проїзні квитки: 10 поїздок на 5 календарних днів за 75 грн, 14 поїздок на 7 днів - 104 грн, 30 поїздок на 15 днів - 210 грн. Вартість проїзного квитка на місяць без обмеження кількості поїздок - 610 грн. Крім того, проїзд можна оплачувати банківською картою, за допомогою систем мобільних платежів Apple Pay і Google Pay, а також безконтактною карткою, яка дає знижку на проїзд в залежності від кількості скоєних поїздок за місяць. Вартість самої карти 15,00 грн. При цьому вартість проїзду по карті буде меншою на 20% - 6,50 грн.

Оплата

Сплатити проїзд у метро Києва можна декількома способами. Купити жетон, які продаються у касі, або в автоматах на кожній станції. Автомати приймають монети та дрібні купюри. Також можна придбати безконтактну картку для поповнення на певну кількість поїздок. Ви самостійно поповнюєте картку на необхідну кількість поїздок. Прохід пасажирів здійснюється через турнікети.
Жетон слід опустити в спеціальний жолоб, а безконтактну картку докласти до спеціального пристрою, що зчитує картки.