Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Лісабонський метрополітен складається із чотирьох ліній, які з’єднують центральну частину міста з житловими кварталами та аеропортом. На карті лінії позначені кольорами, які повторюють їх назву – жовтим, блакитним, червоним та зеленим. Загальна довжина мережі метрополітену Лісабона становить 45,5 км, на яких відкрито 55 станцій. Метро Лісабона обслуговує пасажирів щодня з 6:30 до 1:00.

Ціна

Вартість одноразового квитка становить € 1.65 і не залежить від дистанції та кількості пересадок. Є абонемент, що діє протягом 24 годин, він коштує € 6.60. До того ж, можна скористатися накопичувальними безконтактними картками вартістю € 0.50. У такому випадку поїздка в метро Лісабона буде коштувати € 1.47.

Оплата

Квитки можна придбати в касах або автоматах, встановлених при вході на станцію. Прохід на платформу здійснюється через турнікет, до якого потрібно прикладати квиток. Цю ж дію потрібно буде виконати на виході, тому квиток необхідно зберігати до кінця поїздки. Ви також можете оплатити проїзд на турнікеті за допомогою банківської картки.