Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Ліонський метрополітен складається із 4 ліній, які мають свої літерні і кольорові позначення: A (червона), B (синя), C (помаранчева), D (зелена). Для обслуговування пасажирів працюють 44 станції. Загальна довжина маршрутів складає 32 км. Час роботи метро Ліона: з 5.00 до 00:30. На деяких станціях метро можна здійснити пересадку на трамвай або фунікулер.

Ціна

Вартість одноразового квитка 1,9 EUR. Квиток діє у всіх видах громадського транспорту Ліону 1 годину. Крім того можна придбати: квиток на 2 години вартістю 3,1 EUR, квиток для необмеженого проїзду після 19.00 – 3,10 EUR, квиток для необмеженого проїзду на 1 день – 6 EUR. Також існує туристична картка Lyon City Card, що дозволяє крім необмежених поїздок на громадському транспорті безкоштовно відвідати 22 музеї та скористатися 31 спеціальною пропозицією для туристів. Вартість такої карти на 1 день – 17, 21, 25 EUR, на 2 дні – 24, 29, 35 EUR, на 3 дні – 31, 37, 45 EUR для дитини, підлітка і дорослого відповідно.

Оплата

Квитки можна придбати у терміналах, розташованих на кожній станції метро та трамвайних зупинках. До сплати в терміналах приймаються банківські картки, монети та в деяких місцях дрібні купюри. При проході на станцію квиток потрібно прокомпостувати у валідаторі. Це необхідно повторювати кожен раз при зміні виду транспорту, за винятком пересадки з однієї лінії метрополітену на іншу.