Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Делійський метрополітен складається із восьми ліній. Всі вони мають свою назву, яка відповідає їх кольору: Red Line (червона), Yellow Line (жовта), Blue Line (синя), Green Line (зелена), Violet Line (фіолетова), Magenta Line (пурпурна), Pink Line (рожева); лінія Airport Metro Express (помаранчева). Також до системи метрополітену Делі відноситься лінія швидкісного метро Гургаон (Rapid MetroRail Gurgaon), вона позначена блакитним кольором. Для обслуговування пасажирів працюють 146 станцій. Загальна довжина шляхів - 192,8 км. Час роботи метро Делі: з 5:00 до 23:30. Лінія Airport Metro Express починає роботу з 4:45.

Ціна

Для сплати проїзду при вході на станцію необхідно придбати жетон, вартість якого залежить від відстані поїздки і варіюється від 10 до 60 INR. Проїзд на швидкісній лінії аеропорту (Airport Metro Express) коштує дорожче. Поїздку на метро також можна сплачувати накопичувальною карткою Travel Card, її вартість – 100 INR. Крім того, існує Tourist Card, що надає можливість необмеженої кількості поїздок протягом одного дня, вартістю 200 INR і протягом 3 днів вартістю 500 INR. Обидва види карток можна здати назад, повернувши 50 INR.

Оплата

Картки та жетони продаються в касах на станціях. Жетон діє тільки на станції, на якій був куплений, і програмується на відстань поїздки. При проході через турнікет жетон або карту слід докласти до зчитувального пристрою і зберігати до кінця поїздки. На виході картку знову потрібно прикласти до зчитувального пристрою, а жетон опустити в спеціальний отвір. У разі перевищення запрограмованої відстані поїздки, на виході турнікет не відчиниться, і різницю необхідно буде доплатити контролеру. Якщо жетон був загублений, доведеться сплатити максимальну вартість проїзду готівкою.