Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Метро Нанкіна складається з 5 ліній метро та 6 ліній приміських поїздів, які обслуговують центр міста та передмістя. Кожен рядок має свій порядковий номер і колірне позначення: 1 (синій), 2 (червоний), 3 (зелений), 4 (фіолетовий), 10 (бежевий), S1 (бірюзовий), S3 (світло-бузковий), S6 (бузковий). ) S7 (попелясто-рожевий), S8 (помаранчевий), S9 (жовтий). Загальна протяжність ліній метро Нанкін становить 427 км, для обслуговування пасажирів відкрито 191 станцію. Нанкінське метро працює з 6:00 до 00:00.

Ціна

Вартість проїзду в метро Нанкіна залежить від відстані і варіюється від 2 до 15 CNY. Одноразовий квиток виготовляється у вигляді жетона. Для зручності та економії проїзд можна оплачувати за допомогою безконтактної електронної картки Nanjing Public Utility IC Card «Jinlingtong», яка діє в усіх видах громадського транспорту та багатьох магазинах міста. При оплаті карткою в метро діє знижка 5%, при пересадці з метро в автобус - 20%, в автобусі - 20%. Гарантійний депозит для звичайної смарт-картки становить 25 юанів, для особистої – 30 юанів. Мінімальна сума депозиту – 50 юанів, максимальна – 1000 юанів.

Оплата

Квитки та картки продаються в торгових автоматах, а також у касах на кожній станції метро Нанкін. Автомати приймають монети та банкноти до 50 CNY. Квиток або картку необхідно прикріпити до сканера турнікета і зберігати до кінця поїздки. На виході картку потрібно прикріпити до зчитувача (з нього буде стягуватися вартість проїзду), а квиток вставити в спеціальний отвір турнікета. Якщо вартість проїзду перевищує вартість квитка або залишок на картці, турнікет не відкриється. Різницю можна оплатити в касах, розташованих біля турнікетів, а поповнити карту в автоматі.