Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії та час роботи метро Амстердама

Амстердамське метро складається з 52 станцій на п’яти підземних і надземних лініях: Ringlijn 50 (зелена), Amstelveenlijn 51 (помаранчева), 52 Noord/Zuidlijn (синя), Gaasperplaslijn 53 (червона) і Geinlijn 54 (жовта). Будьте уважні під час пересадки, оскільки на одній станції може бути до чотирьох ліній. Завжди звертайте увагу на кінцеву станцію та номер потрібної лінії. Дотримуйтесь того ж правила при виборі платформи: на станціях амстердамського метро вони розділені рейками. Загальна протяжність ліній становить 42,5 км. Графік роботи: з 6 ранку до півночі.

Вартість проїзду в метро Амстердама

Вартість проїзду в амстердамському метро – € 3.40. Квиток, виготовлений у вигляді картки, дійсний одну годину з моменту активації в турнікеті і може використовуватися не тільки в метро, але і в наземному транспорті (трамваях і автобусах). При цьому існують так звані абонементи: на 1 день – € 9.00, на 2 дні – € 15.00, на 3 дні – € 21.00, на 4 дні – € 26.50, на 5 днів – € 33.00, на 6 днів – € 37.50, на 7 днів – € 41.00. Також проїзд можна сплачувати накопичувальною карткою OV-chipkaart, яка діє у всіх видах транспорту. Вартість оформлення картки – € 0,50.

Як сплатити квитки в метро Амстердама

Квитки можна придбати в автоматах, розташованих на станціях. Квиток треба зберігати до закінчення поїздки – він може знадобитися при виході зі станції. Карти можна придбати в спеціальних касах, які є на кількох станціях кожної з ліній метрополітену, а також у точках продажу по місту. Дізнатися адреси пунктів продажу карток можна на офіційному сайті Амстердамського метро.