Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Каїрський метрополітен складається з трьох ліній, на яких для обслуговування пасажирів працюють 74 станції. Кожна лінія каїрського метро має свій порядковий номер і колірне позначення: 1 (синій), 2 (червоний), 3 (зелений). Довжина каїрського метрополітену 89,4 км. Графік роботи каїрського метро: з 5:00 до 00:00.

Ціна

Ціна квитка в каїрському метро залежить від кількості пройдених станцій. Поїздка по маршруту від 2 до 8 станцій коштуватиме 3 EGP, від 9 до 15 станцій - 5 EGP, понад 16 станцій - 7 EGP. Квиток на метро Каїра виготовляється у вигляді одноразової жовтої паперової картки з магнітною смугою. Проїзд можна оплатити за допомогою смарт-картки, що поповнюється, ємністю до 100 EGP. Вартість смарт-картки 10 EGP.

Оплата

Квитки на метро та смарт-картки Каїра можна придбати в касах і в квиткових автоматах. До оплати приймаються монети та дрібні купюри. Купуючи квиток в касі каїрського метро, краще підготувати необхідну суму заздалегідь, інакше касир, швидше за все, дасть вам здачу в квитках.
Вхід на вокзал і вихід з каїрського метро здійснюється через турнікети. Квиток необхідно зберігати до кінця поїздки, оскільки вас можуть попросити пред’явити його на виході. Інакше доведеться заплатити десятикратний штраф.