Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Гамбурзький метрополітен складається із чотирьох ліній, кожна з яких має свій колір та номер: U1 (синя), U2 (червона), U3 (жовта) і U4 (бірюзова). Лінії метро Гамбурга прокладені на поверхні, естакадах і під землею та налічують 91 станцію. Час роботи гамбурзької підземки: з неділі по четвер – з 4.00 до 1.00, в п'ятницю і суботу – цілодобово. Зазвичай інтервали руху варіюються від 5 до 10 хвилин, вночі – 20 хвилин.

Ціна

Станції метро Гамбурга розташовані у кількох зонах, вартість проїзду по кожній із яких різна. Так, одноразовий квиток коштує від € 1.70 до € 3.30 в залежності від дальності поїздки. Також є денний квиток вартістю € 7.80, який діє з моменту активації до 6.00 наступного дня і дозволяє зробити необмежену кількість поїздок в зазначений проміжок часу. Крім того, є абонементи на 1 тиждень вартістю € 13.70 в межах однієї зони і € 17,90 в межах двох зон, на 1 місяць – € 52,20 в межах однієї зони та € 68,20 – в межах двох зон.

Оплата

Квитки та картки купуються у автоматах та квиткових касах, розташованих на станціях метро. Також квитки можна придбати в автобусах. Перед проходом на станцію, квиток потрібно активувати в спеціальному валідаторі. Турнікети в гамбурзькому метро відсутні, тому контролери активно перевіряють квитки. Варто мати на увазі, що двері в поїздах не відчиняються автоматично. Для того щоб їх відкрити, треба натиснути кнопку або потягнути за ручку, яка розташовується на двері вагону.