Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Система швидкісного рейкового транспорту Куала-Лумпура складається із 9 ліній, на яких працює 156 станцій. Лінії обслуговуються трьома різними операторами, кожна з яких має свою назву і колірне позначення. Лінії оператора Rapid: KL Monorail (салатова), Kelana Jaya Line (рожева), Ampang Line (помаранчева), Sungai Buloh-Kajang Line (зелена), BRT Sunway Line (темно-зелена). Лінії оператора KTM: Seremban Line (синя), Port Klang Line (червона). Лінії оператора аеропорту: KLIA Ekspres Line (фіолетова), KLIA Transit Line (бірюзова). Час роботи: з 6.00 до 23.40 з понеділка по суботу, і до 23.10 у неділю та в святкові дні.

Ціна

Куала-Лумпур відрізняється складною системою визначення вартості проїзду – вона залежить від відстані між станціями і може варіюватися від 0.80 MYR до 12.00 MYR. У кожного оператора свій тип квитків, тому при пересадці Вам необхідно купувати новий квиток для потрібного оператора. Проїзд по лінії аеропорту обійдеться від 2.00 до 55.00 MYR в залежності від станції відправлення і призначення.

Оплата

Жетони можна придбати як в автоматах, так і в касах, розташованих на станціях. Якщо Ви купуєте квиток, то Вам потрібно вказати початкову і кінцеву станції маршруту, щоб правильно розрахувати вартість поїздки.