Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Міланський метрополітен складається із чотирьох ліній, кожна з яких має своє числове позначення та колір: M1 (червоний), M2 (зелений), M3 (жовтий) і M5 (фіолетовий). Дві з них – М1 і М2 мають розгалуження в кінці, тому в разі поїздки до кінцевої станції, слід бути уважним і очікувати поїзда, що йде до потрібної кінцевої станції. Загальна довжина шляхів метро Мілана становить 101 км, на яких функціонує 113 станцій. Час роботи метро з 6:00 до 0:30. На Різдво та 1 травня метро працює з 7:00 до 19:30.

Ціна

Вартість одноразового квитка – € 2.00. Він дійсний протягом 90 хвилин після активації в турнікеті. Квиток, що дає право проїзду протягом 24 годин, коштує € 7.00, трех днів – € 12.00. Ціна квитка на 10 поїздок становить € 18.00. Також в Мілані діє специфічний нічний тариф починаючи з 20.00 і до закриття метро. У ці години вартість проїзду становить € 3.00. Кілька станцій міланського метрополітену – Sesto I Maggio, Sesto Rondò, Pero, Rho Fiera, Assago Milanofiori Nord, Assago Milanofiori Forum і два відгалуження за станцією Cascina Gobba – знаходяться поза зоною дії міського тарифу.

Оплата

Квитки для проїзду в метро можна придбати як в автоматах і касах (всі види квитків), так і в газетних кіосках (одноразові квитки). Щоб пройти на станцію, потрібно активувати квиток в турнікеті. Квиток слід зберігати до кінця поїздки – на лініях міланського метрополітену працюють контролери.