Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Метрополітен Нагої налічує 83 станції, які розташовані на 6 лініях. Кожна лінія має свою назву, а також літерне і колірне позначення: H – Higashiyama Line (жовта), M – Meijō Line (фіолетова), E – Meikō Line (фіолетово-біла), T – Tsurumai Line (блакитна), S – Sakura -dōri Line (червона), K – Kamiiida Line (рожева). Загальна довжина ліній становить 89,1 км. Час роботи метро Нагої: з 5:00 до 0:00.

Ціна

Вартість проїзду залежить від тарифних зон, на які поділені всі маршрути: всього їх п'ять. У зоні 1 квиток коштує 200 JPY, в зоні 2 – 240 JPY, в зоні 3 – 270 JPY, в зоні 4 – 300 JPY, в зоні 5 – 330 JPY. Ціна на дитячий квиток складає 50% від повної вартості. Крім того, доступні квитки на 1 день за 740 JPY і на 1 вихідний день – 600 JPY. Також проїзд можна сплачувати безконтактною карткою Macana, отримуючи при цьому різні знижки і бонуси.

Оплата

Квитки та картки купуються за готівку або за допомогою банківської картки в терміналах, розташованих на кожній станції. Щоб пройти через турнікет, квиток потрібно опустити в спеціальний отвір, забрати з іншого боку і зберігати до кінця поїздки. Після прибуття на кінцеву станцію квиток необхідно знову вставити в спеціальний отвір в турнікеті. Одноразовий квиток залишиться всередині, а квиток на 1 день буде повернений. При оплаті карткою її потрібно піднести до спеціального віконця на турнікеті для списання коштів.