Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Празький метрополітен – один з найпопулярніших видів громадського транспорту в місті. Він складається із трьох ліній: А (зелена), В (жовта) і С (червона), які налічують 57 станцій. Лінії метро утворюють в центрі міста класичний пересадочний трикутник з трьома пересадковими станціями. Час роботи метро Праги: з 5.00 до півночі.

Ціна

Для оплати проїзду використовуються одноразові та багаторазові проїзні квитки: як на короткий термін (до трьох днів), так і на більш тривалий (від місяця до року). Квитки на метро дійсні також для проїзду в трамваях і автобусах. Вартість квитків становить: на 30 хвилин – 30 CZK, на 90 хвилин – 40 CZK, на 1 день – 120 CZK, на 3 дні – 330 CZK. Ціни на проїзд для дітей від 6 до 15 років в два рази менше.

Оплата

Проїзні квитки продаються практично всюди, автомати продажу стоять у кожного входу в метро. Також квиток можна придбати в кіосках на станціях. При проході на станцію квиток необхідно прокомпостувати. Це можна зробити за допомогою валідаторів жовтого кольору, які знаходяться на вході в метрополітен. Квиток вважається дійсним з моменту його компостування.