Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Роттердамський метрополітен налічує 62 станції, які розташовані на 2 лініях. Лінії мають відгалуження і на них діють 5 маршрутів, позначені відповідним кольором та літерою: A (зелений), B (жовтий), C (червоний), D (блакитний), E (синій). Метро пов’язує центр Роттердама з передмістям. Довжина ліній становить 55, 3 км. Час роботи метро Роттердаму: з понеділка по п'ятницю з 5:30 до 0:30. У суботу метро починає роботу з 7:00, в неділю – з 8:00.

Ціна

Вартість одноразового проїзного квитка становить 4.50 EUR. Квиток діє 2 години і може використовуватися у всіх видах громадського транспорту. Також існують проїзні наступних видів: проїзний квиток на 1 день вартістю 9.50 EUR, 1 місяць – 59 EUR. За 7.50 EUR можна придбати накопичувальну OV-чіпкарту і сплачувати проїзд за її допомогою. Для туристів є спеціальна Welcome card, що дає право необмеженого проїзду в громадському транспорті та 25% знижку при відвідуванні пам'яток, деяких ресторанів і розважальних закладів. Вартість такої карти на 1 день становить 15.50 EUR.

Оплата

Квитки та картки можна придбати в спеціальних квиткових автоматах, розташованих на всіх станціях метро та іншого громадського транспорту, а також в кіосках і магазинах по місту. Деякі види проїзних білетів можна придбати у водіїв трамваїв та автобусів. Щоб активувати квиток, потрібно докласти картку до спеціального віконця на турнікеті. На виході квиток може знадобитися контролеру, тому його треба зберігати до кінця поїздки.