Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Квитки можна придбати в квиткових автоматах, розташованих на станціях метро, трамвайних зупинках, станціях швидкісної залізниці RER, в кіосках на великих станціях, а також в тютюнових кіосках (TABAC). Для оплати термінали в основному приймають кредитні картки та монети, і тільки в деяких місцях дрібні купюри. При проході на станцію квиток потрібно вставити будь-якою стороною в спеціальний отвір в турнікеті і забрати з іншого боку. Його слід зберігати до кінця поїздки, так як на лініях працюють контролери. Використовуючи карту, її необхідно прикласти до зчитувального пристрою і потримати над ним 1-2 секунди.

Ціна

Вартість проїзду в петербурзькому метро становить 70 рублів і не залежить від тривалості поїздки, протяжності маршруту та кількості пересадок. Для зручності та економії є квитки на 10 поїздок за ціною 355 рублів, на 20 поїздок – 680 рублів, на 40 поїздок – 1300 рублів, на 70 поїздок – 3150 рублів. Також проїзд можна оплачувати безконтактною накопичувальною карткою «Подорожник». Вартість картки – 60 рублів, максимальна ємність – 15 000 рублів. Карта дає знижку на проїзд в залежності від кількості скоєних поїздок за місяць.

Оплата

Жетони можна придбати, як в касах, так і в апаратах з продажу жетонів, розташованих на станціях. Також на станціях встановлено апарати для придбання та поповнення проїзних квитків. Проходячи на станцію через турнікет, жетон треба опустити в спеціальний отвір, а карту прикласти до зчитувального пристрою.