Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Шеньчженський метрополітен складається із восьми ліній, які налічують 199 станцій. Кожна лінія має свій порядковий номер і колір: Line 1 (зелена), Line 2 (жовта), Line 3 (блакитна), Line 4 (червона), Line 5 (бузкова), Line 7 (cіняя), Line 9 (сіра ), Line 11 (фіолетова). Загальна довжина ліній становить 286,2 км. Час роботи метро Шеньчженя: з 6:30 до 23:00.

Ціна

Ціна жетона метро залежить від відстані поїздки і варіюється від 2 до 10 CNY. Крім одноразового, існує квиток для необмеженої кількості поїздок на 1 день вартістю 20 CNY. Також проїзд можна сплачувати безконтактною карткою Shenzhen Tong pass. Вартість її оформлення – 100 CNY, 80 з яких зараховуються на баланс картки. Картка діє в усіх видах громадського транспорту і дає 5% -ву знижку на проїзд.

Оплата

Жетони продаються у терміналах, встановлених на кожній станції, які приймають тільки монети номіналом 0.5 і 1 CNY і банкноти номіналом в 5 і 10 CNY. Картку можна придбати і поповнити на суму від 50 CNY в спеціальних автоматах на станціях, які приймають банкноти номіналом 50 і 100 CNY.
При вході на станцію картку або жетон слід докласти до зчитувального пристрою турнікету і зберігати до кінця поїздки. На виході картку потрібно знову прикласти до зчитувального пристрою для списання коштів, а жетон вставити в спеціальний отвір в турнікеті. Якщо вартість проїзду перевищує вартість квитка або баланс на карті, турнікет не відкриється. Різницю необхідно буде доплатити в касах, розташованих поруч з турнікетами, а карту поповнити в автоматі.