Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Вашингтонський метрополітен складається із 6 ліній. Кожна має свою назву, яка відповідає ії кольору: Red Line (червона), Blue Line (блакитна), Orange Line (помаранчева), Yellow Line (жовта), Green Line (зелена), Silver Line (срібна). Для обслуговування пасажирів працює 91 станція. Загальна довжина шляхів – 189,6 км. Час роботи метро Вашингтону: з 5:00 до 00:00 в будні і з 7:00 до 3:00 у вихідні дні.

Ціна

Вартість проїзду у вашингтонському метрополітені залежить від відстані поїздки та часу доби. Ціна квитка варіюється від 2 до 6 USD. У разі використання одноразового паперового квитка, доведеться доплатити 1 USD за сам квиток. Вигідніше сплачувати проїзд накопичувальної безконтактною карткою Smart Trip, яка діє в усіх видах громадського транспорту. Її вартість – 10 USD, 8 з яких кладуться на рахунок. Картка також дає знижку при пересадці на автобус. Крім того, доступні проїзні квитки на 1 день за 14.50 USD, на 7 днів – за 59.25 USD і на 28 днів – за 237 USD.

Оплата

Квитки та картки Smart Trip продаються у спеціальних автоматах, встановлених на кожній станції. Автомати з продажу карт приймають для оплати банківські картки та купюри до 10 USD. Квиткових автоматів існує декілька видів, банківські карти приймають лише деякі з них. Здача видається монетами максимальним номіналом 0.25 USD.
При проході на станцію квиток потрібно вставити в спеціальний отвір в турнікеті і дістати з нього, щоб турнікет відкрився. Те ж саме необхідно зробити на кінцевій станції, тому квиток треба зберігати до кінця поїздки. При використанні картки її слід прикласти до зчитувального пристрою і повторити цю саму дію на станції виходу. Плата за проїзд знімається з карти в кінці поїздки, тому якщо на балансі недостатньо коштів, турнікет не відчиниться і карту потрібно буде поповнити в автоматі.