Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Чиказький метрополітен складається із восьми ліній, кожна з яких має свою назву та відповідний колір: Red Line (червона), Blue Line (блакитна), Brown Line (коричнева), Green Line (зелена), Orange Line (помаранчева), Purple Line ( фіолетова), Pink Line (рожева), Yellow Line (жовта). Для обслуговування пасажирів працює 145 станцій. Загальна довжина шляхів – 170,8 км. Час роботи метро Чикаго: з 4:00 до 1:00; поїзди на двох лініях – Red і Blue – курсують цілодобово.

Ціна

Одноразовий квиток в чиказькому метро коштує 2.50 USD і діє протягом двох годин в усіх видах громадського транспорту. Для пересадки на іншу лінію або інший вид транспорту потрібно придбати пересадочний квиток за 0.25 USD, який можна використовувати протягом двох годин. Проїзд також можна сплачувати накопичувальними магнітними Transit Card або безконтактними картками Ventra. Магнітна картка безкоштовна, а безконтактна коштує 5.00 USD. Крім того, доступні проїзні квитки: на 1 день – 10.00 USD, на 3 дні – 20.00 USD, на 7 днів – 28.00 USD і на місяць – 100.00 USD.

Оплата

Квитки можна придбати в касах і автоматах на станціях метро, магнітні картки Transit Card купуються за готівку або за допомогою банківської картки в автоматах. Картки Ventra продаються у спеціальних автоматах і в більш ніж 1000 торгових точках по місту. Проїзні квитки можна придбати в автоматах CTA Pass Vending Machines або в міських магазинах. Щоб пройти на станцію, квиток слід опустити в спеціальний отвір в турнікеті, а картку прикласти до зчитувального пристрою.