Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Метрополітен Лос-Анджелеса складається із восьми ліній. З них дві лінії традиційного метро, чотири лінії легкого метро і ще дві лінії метробуса. Кожна лінія має свою назву, яка в більшості випадків відповідає її кольору: Blue Line (синя), Expo Line (блакитна), Gold Line (золота), Green Line (зелена), Purple Line (фіолетова), Red Line (червона), Orange Line (помаранчева), Silver Line (срібляста). Для обслуговування пасажирів працює 103 станції. Загальна довжина ліній становить 141,3 км. Час роботи метро Лос-Анджелеса з 5:00 до 0:00 з понеділка по четвер і в вихідні дні, в п'ятницю – з 5:00 до 2:00. Інтервал руху поїздів коливається від 5 до 20 хвилин.

Ціна

Вартість проїзду в метро Лос-Анджелеса становить 1.75 USD. Квиток виконаний у вигляді багаторазової магнітної картки TAP, яка діє у всіх видах громадського транспорту. При першій покупці квитка необхідно заплатити 1 USD за саму картку, а далі просто поповнювати її в автоматі. За пересадку на звичайний автобус протягом 2 годин після покупки квитка на метро, доведеться доплатити 0.50 USD. При пересадці з автобуса на метро потрібно купувати новий квиток. На лінії Silver Line між кінцевими станціями курсують автобуси-експреси, ціна квитка на які становить 2.50 USD. Крім того в метрополітені Лос-Анджелеса є квитки на 1 день за 7 USD, на 7 днів – за 25 USD, на 30 днів – за 100 USD.

Оплата

Магнітні картки TAP можна придбати та поповнити в автоматах, а також у касах, розташованих на деяких підземних станціях. Автомати приймають для оплати готівку та банківські картки. Для проходу на станцію картку потрібно докласти до круглого зчитувача на турнікеті. На багатьох станціях турнікети відсутні і замість них стоять валідатори, де потрібно просканувати карту для зняття коштів. У іншому випадку квиток вважається не дійсним і Вам загрожує штраф. Контролери в метро Лос-Анджелеса зустрічаються як на станціях, так і в поїздах.