Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Манільский метрополітен складається із двох ліній легкого метро і однієї лінії традиційного метро. Також до складу метрополітену Маніли прийнято включати лінію приміських поїздів. Кожна система керується окремим оператором. Усі лінії мають свою назву та колір: LRT1 (зелена), LRT2 (синя), MRT3 (жовта), PNR (помаранчева). Загальна довжина шляхів становить 106,44 км, на яких для пасажирів працює 60 станцій. Час роботи манільського метрополітену залежить від конкретного оператора. Лінії LRT працюють з 5:00 до 22:00 у будні і з 6:00 до 20:00 у вихідні дні, MRT – з 5:30 до 23:00 у будні і до 22:00 у вихідні дні, PNR – з 5:00 до 20:00.

Ціна

Вартість проїзду в манільському метрополітені залежить від відстані і коливається від 13 до 60 PHP. У кожного оператора і на кожній лінії свій окремий тип квитків, тому при пересадці на іншу лінію або вид метро необхідно купувати новий квиток. Для зручності та економії проїзд краще сплачувати накопичувальною смарт-карткою Beep, яка діє на всіх лініях метрополітену. Вартість оформлення картки 31 PHP, з яких 11 PHP зараховуються на рахунок, а 20 PHP – плата за саму картку.

Оплата

Квитки та картки можна придбати або поповнити в автоматах і касах на станціях метрополітену. Автомати, як правило, приймають монети і не приймають купюри та банківські картки. При проході на станцію квиток потрібно прикласти до зчитувального пристрою на турнікеті та зберігати до кінця поїздки – при виході з метро квиток знову буде потрібно просканувати на турнікеті. У разі, якщо ви проїхали свою станцію, а вартість поїздки збільшилася, турнікет вас не пропустить і вам доведеться доплатити різницю співробітникам метрополітену.