Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Неаполітанський метрополітен складається із шести ліній: трьох ліній метро і трьох ліній приміської залізниці. Кожна лінія має свій порядковий номер та колір: 1 (жовтий), 2 (синій), 3 (малиновий), 4 (червоний), 5 (зелений) і 6 (блакитний). На даний момент доступні 50 станцій. Загальна довжина шляхів метро Неаполя складає 62 км. Час роботи: з 6:00 до 23:00.

Ціна

Вартість квитка становить 1.20 EUR. Також є квиток за 1,70 EUR, який діє 90 хвилин у всіх видах громадського транспорту без обмеження кількість поїздок. Крім цього, є квиток на 1 день за 4.20 EUR, на 1 святковий або вихідний день – 3.10 EUR, на тиждень – 12,50 EUR, на місяць – 35,00 EUR. Також можна придбати спеціальну картку Campania-artecard за 21 EUR, яка дійсна протягом трьох днів і дає можливість необмеженого проїзду в громадському транспорті і 50% -ву знижку на відвідування основних визначних пам'яток Неаполя.

Оплата

Купити квитки та проїзні абонементи можна в касах і спеціальних автоматах, розташованих при вході на станції та на автобусних зупинках, а також в тютюнових кіосках (Tabacchi). Одноразовий квиток слід опустити в турнікет при вході, а багаторазовий – прикласти до спеціального віконця для зчитування.