Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Уханьське метро складається з 11 ліній, які з'єднують центральну частину міста з передмістями. Кожен рядок має свій порядковий номер і колір: 1 (синій), 2 (рожевий), 3 (світло-коричневий), 4 (світло-зелений), 5 (темно-червоний), 6 (темно-зелений), 7 (помаранчевий), 8 ( сірий), 11 (жовтий), 16 (темно-рожевий), 21 - Янглуо (пурпурний). Загальна протяжність мережі Уханьського метрополітену становить 435 км, для пасажирів відкрито 282 станції. Уханьське метро працює з 6:00 до 00:00.

Ціна

Вартість проїзду в метро в Ухані залежить від відстані і варіюється від 2 до 15 CNY. Одноразовий квиток на метро Ухань видається у вигляді жетона. Проїзд також можна оплатити за допомогою безконтактної електронної картки – смарт-картки міста Ухань «Wuhan Tong». Картка діє в усіх видах громадського транспорту, а також в магазинах і супермаркетах Уханя. При оплаті карткою в метро Ухань до вартості проїзду буде застосована знижка 5%. Гарантійний депозит для звичайної смарт-картки становить 25 юанів. Мінімальна сума, яку слід внести на картку, становить 30 юанів, а максимальна — 1000 юанів.

Оплата

Жетони та картки продаються в торгових автоматах, встановлених на кожній станції метро Ухань. Поповнити картку можна в торгових автоматах або за допомогою мобільного додатка. При вході на станцію метро Ухань карту або жетон потрібно піднести до зчитувача турнікета і зберігати до кінця поїздки. На виході картку необхідно знову прикріпити до зчитувального пристрою і вставити жетон у спеціальний отвір турнікета. Якщо вартість проїзду перевищує вартість квитка або залишок на картці, турнікет не відкриється. Різницю потрібно буде доплатити в інформаційному кабінеті, розташованому біля турнікетів, а карту поповнити в автоматі.