Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Пекінський метрополітен налічує 370 станцій, розташованих на 22 лініях. Кожна лінія має свій номер або назву, а також колір: 1 (темно червона), 2 (темно синя), 4 (бірюзова), 5 (бордова), 6 (золотиста), 7 (ванільна), 8 (зелена), 9 (салатова), 10 (синя), 13 (жовта), 14 (коралова), 15 (фіолетова), 16 (світло-зелена), Batong (червона), Changping (рожева), Daxing (синя), Fangshan (помаранчева ), Yanfang (помаранчева), Yizhuang (пурпурна), Xijiao (червона), S1 (коричнева). Airport (бузкова). Загальна довжина ліній 552 км. Час роботи метро Пекіну: з 5:00 до 00:00. Лінії Airport Express починає роботу о 6:00.

Ціна

Вартість жетону метро залежить від відстані поїздки і варіюється від 3 до 10 CNY. Квиток діє тільки в метро, і його можна використовувати тільки на станції, де він був придбаний, і тільки в цей день. Щоб дістатися до аеропорту, потрібен спеціальний квиток, який коштує 25 CNY. Проїзд також можна оплачувати безконтактної накопичувальної карткою Yikatong ємністю до 500 CNY, її вартість 20 CNY. Картку можна повернути, отримавши компенсацію 10 CNY.

Оплата

Квитки продаються як в касах, так і в спеціальних автоматах на станціях. Плата здійснюється за допомогою готівки (при цьому автомати не приймають купюри номіналом 1 CNY) і банківських карт. При проході через турнікет квиток або карту Yikatong потрібно прикласти до валідатора і зберігати до кінця поїздки. На виході з метро одноразовий квиток слід вставити в спеціальний отвір в турнікеті, а картку прикласти до зчитувального пристрою, щоб списалася плата за проїзд.