Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Метрополітен Сан-Франциско налічує шість ліній метротраму, кожна з яких має свою назву, а також літерне і колірне позначення: J – Church (помаранчева), K – Ingleside (блакитна), L – Taraval (фіолетова), M – Ocean View (зелена), N – Judah (синя), T – Third Street (червона). У центрі міста всі лінії йдуть у загальному тунелі. Усього для пасажирів функціонує 118 станцій, розташованих на 59,2 км шляхів. Час роботи метро Сан-Франциско – з 5:00 до 1:00 в будні дні, з 7:00 до 1:00 в суботу і з 8:00 до 1:00 в неділю. Лінії N Judah і L Taraval працюють цілодобово. Інтервал руху поїздів – від 6 до 20 хвилин.

Ціна

Вартість проїзду в метрополітені Сан-Франциско становить 2,75 USD. Квиток виконаний у вигляді паперової картки і діє протягом 90 хвилин в усіх видах громадського транспорту. Для зручності та економії проїзд можна сплачувати безконтактною смарт-карткою Clipper. Вартість поїздки при цьому становитиме 2,50 USD. Сама картка оформлюється безкоштовно. Також можна придбати квитки на 1 день за 21 USD, на 3 дні за 32 USD, на 7 днів за 42 USD, на 1 місяць за 75 USD. Для туристів існує спеціальна карта CityPASS, яка діє 9 днів і дає право на необмежений проїзд в громадському транспорті, а також різноманітні знижки і право на безкоштовне відвідування багатьох пам'яток Сан-Франциско.

Оплата

Одноразові квитки і смарт-картки Clipper можна придбати і поповнити в автоматах, розташованих на станціях, а також у філіях міської транспортної компанії по місту. Для сплати в автоматах приймається готівка до 20 USD, а також банківські картки. Туристичні карти CityPASS купуються в авторизованих точках продажу або на сайті компанії. При проході на станцію через турнікет або входячи у вагон на наземній станції, необхідно піднести квиток або картку до зчитувального пристрою для активації. Здійснюючи пересадку, їх необхідно сканувати кожен раз протягом всієї поїздки. В іншому випадку квиток вважається недійсним і Вам загрожує штраф.