Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Метро Тайбея має 6 ліній, які охоплюють центральні та віддалені райони міста, а також деякі передмістя. Кожна лінія має свою назву та колір: Wenhu (коричневий), Tamsui-Xinyi (червоний), Songshan-Xindian (зелений), Zhonghe-Xinlu (помаранчевий), Bannan (синій) і кругова лінія (жовтий). Аеропорт Таоюань з'єднується з містом окремою лінією метро - Taoyuan Airport MRT. Для обслуговування пасажирів працює 131 станція. Загальна протяжність мережі метро Тайбея становить 152 км. Метро Тайбея працює з 6:00 до 0:00. Інтервал руху поїздів у будні дні 2-5 хвилин і 5-12 хвилин у вихідні та ввечері.

Ціна

Вартість проїзду в метро Тайбея залежить від відстані і варіюється від 20 до 65 TWD. Проїзд по лінії Taoyuan Airport MRT коштуватиме від 30 до 160 TWD. Крім одноразового жетону є проїзні на 1 день вартістю 150 TWD, на 24 години – 180 TWD, 48 годин – 280 TWD, 72 години – 380 TWD. Для зручності пасажирів Тайбейського метрополітену проїзд можна оплачувати за допомогою електронних безконтактних карток EasyCard, iPASS, icash, HappyCash, що діють у всіх видах громадського транспорту, а також магазинах мереж 7-ELEVEN, FamilyMart, Hi-Life, OK Mart. Вартість оформлення картки – 100 TWD. Спеціально для туристів було розроблено проїзні Unlimited Pass на 1-3 дні за ціною від 1200 до 1900 TWD, що дають право на необмежений проїзд у громадському транспорті та знижки на відвідування багатьох міських пам'яток Тайбею.

Оплата

Жетони та картки продаються на інформаційних прилавках станцій метро та в автоматах з квитками на кожній станції Тайбейського метро. Квиткові автомати приймають монети, банкноти та банківські картки. На вході на станцію метро Тайбей карту або жетон слід піднести до зчитувача турнікета і зберігати до кінця поїздки. На виході картку необхідно знову прикріпити до зчитувального пристрою і вставити жетон у спеціальний отвір турнікета. Якщо вартість проїзду перевищує вартість квитка або залишок на картці, турнікет не відкриється. Різницю потрібно буде доплатити в касі біля турнікетів, а карту можна поповнити в автоматі.