Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Швидкісний рейковий транспорт Бангкока представлений чотирма системами метрополітену: трьома надземними і однієї підземної. Надземне метро, або BTS (SkyTrain), складається з трьох ліній загальною довжиною 38 км і налічує 41 станцію: 22 – на лінії «Сукхумвіт», 12 – на лінії «Сілом», 6 – на лінії Аеропорт. Підземне метро Бангкока – MRT – складається з двох ліній довжиною 45 км з 35 станціями. Час роботи всіх видів метро Бангкока: з 6.00 до півночі.

Ціна

Бангкок відрізняється складною системою розрахунку вартості проїзду – вона залежить від кількості станцій і зон, що перетинаються, та варіюється від 15 до 59 THB. У кожного оператора свій тип квитків, тому при пересадці Вам необхідно купувати новий квиток для потрібного оператора. На станціях метро також можна придбати карти на необмежену кількість поїздок, які дійсні протягом 1, 3, 15 або 30 днів.

Оплата

Оплата проїзду в надземному метро здійснюється за допомогою карт, які можна придбати на станціях в спеціальних автоматах, які приймають тільки монети 1, 5 і 10 бат. На кожній станції знаходяться кіоски, де можна обміняти банкноти на монети для використання в автоматі. Для проходу на станцію карту необхідно вставити в турнікет, забрати з іншого боку і зберігати до кінця поїздки – другий раз її потрібно буде вставити в турнікет на виході зі станції. При відсутності карти, щоб вийти зі станції, доведеться оплачувати поїздку знову. У підземному метро вхід і вихід зі станції здійснюється за допомогою жетонів, які продаються в автоматах і кіосках, встановлених на станціях. Зберігайте жетон до кінця поїздки, так як його потрібно буде повернути в турнікет при виході зі станції призначення.