Copyright © 2023 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Дубайський метрополітен складається із двох ліній – червоної та зеленої, переважно надземних, лише з невеликими підземними ділянками. З його допомогою легко рухатися містом через основні розважальні центри та аеропорт. Довжина мережі складає 74, 6 км, на яких функціонує 49 станцій. Час роботи метро Дубая з 5:50 до 0:00 з суботи до середи і до 01:00 по четвергах. У п'ятницю метро працює з 10:00 до 01:00.

Ціна

Вартість проїзду в метро Дубая варіюється в залежності від відстані поїздки та обраного класу комфорту. Проїзд в межах зони Tier 1 коштує 4,00 AED, тривалість поїздки при цьому повинна становити не більше 180 хвилин. Tier 2 – поїздка із зони в зону – коштує 6,00 AED, а Tier 3 – поїздка через дві зони – 8,50 AED. Квитки в Gold Class коштують у два рази дорожче. Квиток виконаний у вигляді багаторазової магнітної карти Nol Red, яка діє в усіх видах громадьского транспорту. При першій покупці квитка потрібно додаково заплатити 2 AED за саму карту, а далі просто поповнювати її в автоматі.

Оплата

Придбати проїзні квитки можна в касах та квиткових автоматах, встановлених на станціях. Розплатитися можна як готівкою, так і банківською карткою. Варто враховувати, що на станціях здійснюється контроль, тому потрібно зберігати квиток до кінця поїздки, при цьому намагаючись не пошкодити його, в іншому випадку доведеться заплатити штраф.