Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Осакський метрополітен налічує 123 станції, розташованих на восьми лініях метро і одній автоматичній лінії ЛРТ. Кожна лінія має свою назву, а також літерне і колірне позначення: М – Midōsuji Line (червона), T – Tanimachi Line (фіолетова), Y – Yotsubashi Line (синя), C – Chūō Line (зелена), S – Sennichimae Line ( рожева), K – Sakaisuji Line (коричнева), N – Nagahori Tsurumi-ryokuchi Line (салатова), I – Imazatosuji Line (помаранчева), P – Nankō Port Town Line (блакитна). Загальна довжина ліній становить 286,2 км. Час роботи метро Осаки: з 5:00 до 0:00.

Ціна

Вартість проїзду в метрополітені Осаки залежить від тарифної зони, через яку пролягає маршрут. Зона 1 включає в себе зупинки в радіусі від 1 до 3 кілометрів від центру, а найбільш віддалена зона 5 – станції, які розташовані від центру міста на відстані 20 - 25 кілометрів. У Зоні 1 квиток коштує 180 JPY, в Зоні 2 – 240 JPY, в Зоні 3 – 280 JPY, в Зоні 4 – 320 JPY, в Зоні 5 – 370 JPY. Проїзд можна сплачувати безконтактними картками ємністю від 500 до 5000 JPY, при цьому його вартість буде дещо дешевше. Крім того, є спеціальна One Day Eco Card за 800 JPY, яка надає можливість необмеженого проїзду протягом одного дня і знижку на відвідування основних визначних пам'яток Осаки.

Оплата

Квитки та картки продаються в терміналах, розташованих на кожній станції. У терміналах можна розрахуватися як готівкою, так і банківською карткою. При проході через турнікет квиток потрібно вставити в спеціальний отвір, потім забрати його з іншого боку і зберігати до кінця поїздки. Після прибуття на кінцеву станцію квиток необхідно знову вставити в спеціальний отвір в турнікеті. Якщо квиток одноразовий, він залишиться всередині. При оплаті карткою, її потрібно просто піднести до спеціального віконця на турнікеті для списання коштів.