Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Метрополітен Саппоро налічує 49 станцій, розташованих на трьох лініях. Кожна лінія має свою назву, а також літерне і колірне позначення: N – Namboku Line (зелена), T – Tōzai Line (помаранчева) і H – Tōhō Line (блакитна). Загальна довжина шляхів становить 48 км. Час роботи метро Саппоро: з 6:00 до 0:00.

Ціна

Вартість проїзду залежить від відстані поїздки. Усі маршрути поділені на зони: «Зона 1» включає в себе зупинки в радіусі до 3 км, а найбільш віддалена «Зона 6» – станції, розташовані на відстані понад 21 км. У «Зоні 1» квиток коштує 200 JPY, в «Зоні 2» – 250 JPY, в «Зоні» 3 – 290 JPY, в «Зоні 4» – 320 JPY, в «Зоні 5» – 350 JPY, в «Зоні 6» – 370 JPY. Квиток для необмеженої кількості поїздок протягом 1 дня обійдеться в 830 JPY, 1 вихідного дня – 520 JPY. Також проїзд можна сплачувати безконтактною карткою Sapica. Вартість її оформлення – 2000 JPY, 500 з яких кладуться на рахунок. Крім того, в метрополітені Саппоро діє японська смарт-картка Pasmo.

Оплата

Квитки та картки можна придбати в терміналах, встановлених на кожній станції, розплатившись готівкою або банківською картою. При проході через турнікет квиток потрібно вставити в спеціальний отвір, а після забрати з іншого боку і зберігати до кінця поїздки. При виході його знову необхідно вставити в спеціальний отвір в турнікеті і, якщо квиток одноразовий, він залишиться всередині. При оплаті карткою її потрібно піднести до спеціального віконця на турнікеті на вході і потім ще раз на виході – для списання коштів.