Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Сеульський метрополітен складається із 21 лінії. Кожна з них має свій номер або назву, а також колірне позначення: 1 (темно-синя), 2 (зелена), 3 (апельсинова), 4 (блакитна), 5 (фіолетова), 6 (коричнева), 7 (хакі), 8 (рожева), 9 (бежева), AREX (синя), Gyeongui-Jungang (бірюзова), Gyeongchun (бірюзова), Bundang (жовта), Suin (темно-жовта), Shinbundang (червона), Incheon (Василькова), Incheon 2 (гарбузова), EverLine (світло-зелена), U (помаранчева), Ui (салатова), Gyeonggang (синя). Для обслуговування пасажирів працюють 453 станцій. Загальна протяжність маршрутів складає 422,7 км. Час роботи метро Сеула: з 5:30 до 1:00 по буднях і до 0:00 у вихідні.

Ціна

Вартість проїзду залежить від відстані поїздки. Ціна стандартного квитка (до 10 км) – 1350 KRW, вона буде збільшуватися на 100 KRW за кожні 5 км понад 10 км і за кожні 10 км понад 40 км шляху. При використанні одноразового квитка доведеться доплатити ще 500 KRW (депозит за сам квиток), цю суму можна буде повернути в автоматі Deposit Refund Machine після закінчення поїздки. Для зручності та економії проїзд можна сплачувати накопичувальною картою Tmoney, її вартість – 3000 KRW в стандартному вигляді і 5000 KRW у вигляді брелока. Ємність карти – до 90 000 KRW. Вона діє в усіх видах громадського транспорту, пересадка з нею безкоштовна, а підсумкова вартість проїзду буде визначена кінцевою довжиною шляху поїздки.

Оплата

Квитки та картки продаються в автоматах, розташованих на станціях метро. До сплати приймаються пластикові картки, купюри та монети. При проході на станцію картку або квиток потрібно прикласти до зчитувального пристрою на турнікеті, зберігаючи до кінця поїздки, так як на виході картку або квиток необхідно буде знову валідувати. Якщо ви виходите з квитком не на своїй станції, турнікет не відкриється.