Copyright © 2024 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Сінгапурське метро, або MRT (Mass Rapid Transit), – зручний вид транспорту, що покриває велику частину міста. Будівництво метро почалося в 1983 році, на цей момент працює 159 станцій, частина з яких розташовуються під землею, частина – на поверхні. Сінгапурський метрополітен складається із дев'яти ліній, одна з яких починається в аеропорту. Назви ліній позначені спеціальними літерними шифровками, які позначають сторони світу. Схід-захід – зелена лінія (EW), північ-схід – фіолетова лінія (NE), північ-південь – червона лінія (NS), центральна – жовта лінія має позначення СС. Станції метрополітену є у всіх районах Сінгапуру. Час роботи метро Сінгапура: з 5.30 до 00.30 і з 6:00 до 1:00 у свята. Інтервали руху поїздів залежать від ступеня завантаженості. У години пік поїзда можуть приходити кожну хвилину.

Ціна

Вартість однієї поїздки залежить від кількості станцій і становить від 1,4 до 2.7 SGD. В якості альтернативи звичайним квитках можна придбати туристичну картку Singapore Tourist Pass з терміном дії від одного до трьох днів вартістю від 10 до 20 SGD відповідно. Якщо Ви збираєтеся їздити часто, варто придбати багаторазову накопичувальну картку ezLink. Її базова вартість – 15 SGD, яка складається із трьох частин: 5 SGD – вартість квитка, вона не повертається, 3 SGD – депозит – його можуть повернути на вимогу, і 7 SGD – власне, сума на рахунку, яку можна використовувати для поїздок. Карта діє не тільки в метро, але і в автобусах і значно зменшує вартість проїзду.

Оплата

При покупці одноразового квитка (випускається у вигляді магнітної картки), Вам доведеться заплатити на 10 центів більше – це застава, яку Вам повернуть після третьої поїздки. Купити його можна в автоматах, встановлених на станціях метрополітену. Магнітну картку потрібно прикладати до турнікетів двічі – на вході і на виході. Якщо Ви раптом втратили карту, або вона перестала працювати – зверніться до співробітника метро на виході зі станції.