Copyright © 2023 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Метрополітен Бостона налічує 133 станції, які розташовані на п'яти розгалужених лініях: трьох лініях традиційного метро, лінії швидкісного трамвая і лінії метробуса. Кожна лінія має свою назву, відповідну до її колірного позначення: Green Line (зелена), Orange Line (помаранчева), Blue Line (синя), Red Line (червона), Silver Line (срібляста). На лініях Green Line і Silver Line функціонує по 4 маршруту: GL B, GL C, GL D і GL E, а також SL 1, SL 2, SL 4 і SL 5, а Red Line розгалужується на дві частини на півночі Бостона. Довжина мережі метро Бостона складає 126 км. Час роботи метро Бостона з 5:00 до 1:00 в будні дні та в суботу, з 6:00 до 1:00 в неділю та святкові дні. Потяги ходять з інтервалом від 3 до 15 хвилин.

Ціна

Вартість проїзду в метрополітені Бостона становить 2,75 USD. Квиток виконаний у вигляді багаторазової паперової картки CharlieTicket і після активації діє протягом 2 годин в метро і місцевих автобусах. Пересадка з метро на експрес автобуси коштуватиме від 1,75 до 3,00 USD. Також проїзд можна сплачувати за допомогою смарт-картки CharlieCard, при цьому ціна квитка буде нижче – 2,25 USD. Оформлення картки безкоштовно. Крім того в метрополітені Бостона можна придбати абонементи на 1 день за 12 USD, на 1 тиждень за 21,25 USD, на 1 місяць за 84,50 USD.

Оплата

Квитки CharlieTicket і смарт-картки CharlieCard можна купити та поповнити в касах і автоматах, розташованих на більшості станцій метро Бостона. До сплати приймаються готівка та банківські картки, а смарт-карту CharlieCard можна поповнити через інтернет. Якщо на станції немає автомата або Ви не встигли придбати квиток, за проїзд можна сплатити готівкою, однак якщо на станції відправлення був квитковий автомат, Вам доведеться додатково сплатити 3 USD комісії. Прохід на станцію метро Бостона здійснюється через турнікет. Квитки потрібно зберігати до кінця поїздки – на лініях працюють контролери.