Copyright © 2023 Discover Ukraine LLC.

Лінії

Берлінський метрополітен налічує 174 станції, розташованих на 9 лініях. Лінії мають свої числові і кольорові позначення: U1 (зелена), U2 (червона), U3 (бірюзова), U4 (жовта), U5 (коричнева), U6 (фіолетова), U7 (блакитна), U8 (синя), U9 (помаранчева). Загальна довжина ліній складає 151,7 км. У будні дні Берлінське метро працює з 4:00 до 1:00, у вихідні – цілодобово. Лінії метро тісно переплітаються з іншим громадським транспортом, на який можна здійснити пересадку на багатьох станціях.

Ціна

Метро Берліна поділено на тарифні зони, від яких залежить вартість проїзду. Одноразовий квиток в зоні AB (в центр міста та прилеглих районах) коштує 3,00 EUR, в зоні BC (прилеглі райони та околиці міста) – 3,50 EUR, у всіх зонах ABC – 3,80 EUR. Квиток дійсний дві години у всіх видах громадського транспорту. Крім того є квитки: на три зупинки вартістю 2,00 EUR, на 1 день – 8,80 EUR, на 7 днів – 36,00 EUR. Також є одноденний груповий квиток на 5 осіб вартістю 25,50 EUR.

Оплата

Квитки можна придбати у терміналах, які знаходяться на станціях метро та всередині трамваїв і автобусів. Розрахуватися можна як банківською карткою, так і готівкою. Придбаний квиток потрібно обов'язково прокомпостувати в автоматі, який стоїть поруч з терміналом для покупки квитка. На квитку ставиться печатка з датою, часом і станцією валідації квитка. У Берлінському метрополітені немає турнікетів. Перевірка квитків здійснюється контролерами, тому квитки треба зберігати до кінця поїздки.